آجر
خانه / آجر نسوز / صادرات و کاربردهای آجرنسوز در ساختمان و صنایع

صادرات و کاربردهای آجرنسوز در ساختمان و صنایع

کاربردهای آجرنسوز در ساختمان و صنایع

صادرات و کاربردهای آجرنسوز در ساختمان و صنایع در راستای هم هستند. . تمامی آجرهای نسوزنما، ال،  کف، باربیکیو، شومینه، فر و تنور بنا بر نوع طراحی قابل استفاده می باشند. همچنین برای ساخت کوره و پاتیل آجرهای هلالی قوس دارد، کنیک و قطور در ابعاد بزرگ مورد استفاده قرارمی گیرد.

کاربردهای آجرنسوز در ساختمان و صنایع

رنگ بندی های آجرنسوز

آجرهای نسوز در ابعاد مختلف کاربردی و در رنگ های سمیرم (ترکیبی) و شاموتی تولید می

گردد. تنوع در رنگ و ابعاد، طرح های انحصاری، کیفیت و قیمت هایی خوب برخوردارند.

کاربردهای آجرنسوز در ساختمان و صنایع

ارزان ترین و بهترین آجرنسوز در بازارهای داخلی

آجرنسوز نما یکی از ارزان ترین و بهترین آجرنسوز در بازار های داخلی است. کیفیت و برند سازی بالای آن مخصوصا آجر نسوز انگلیسی  باعث شده تا یکی از پر فروش ترین محصولات آجرنسوز بحساب آید و فروشی باور نکردنی و جذاب به همراه داشته باشد.

هرمدل از نمونه های آجرنسوز، جذابیت های منحصر به فرد خود را به دنبال دارد. این آجرها به دلیل مقاومت و استحکامی که دارا می باشد، بیشتر در کوره ها و عایق کاری های صنعتی کاربرد دارند، فروش این محصول با کیفیت زمینه ای را برای جذب مشتری بیشتر فراهم کرده.

کاربردهای آجرنسوز در ساختمان و صنایع

بهترین برندهای آجرنسوزنما در بازارهای خارجی

امروزه برندهای مختلفی جز بهترین برندهای آجرنسوز نما در بازارهای خارجی هستند، و تلاش می کنند تا این فاصله را کم و خود را به بهترین جایگاه برسانند. ما تلاش می کنیم تا با بهترین کیفیت آجرهای نسوز خود را روانه بازارکنیم.

کاربردهای آجرنسوز در مکان های مختلف، نشانگر تولید و کیفیت منحصر به فرد این محصول می باشد، که باعث استقبال و تقاضای بیشتر مشتریان شده است.

آجرهای نسوز در واقع نوعی چینی (پرسلان) هستند که از خاکهای نسوز تهیه می شود .چینی نوعی سرامیک مرغوب است که دارای ساختاری ظریفتر و متراکمتر از سفال هستند. دمای پخت این نوع آجرها حدودا ۱۳۰۰ درجه سانتیگراد می باشد. آجرهای نسوز انواع مختلفی دارد از آجرهای نسوز به دلیل مقاومت حرارتی بالا در پوشش درونی کوره های صنعتی استفاده می شود و به دلیل کیفیت برتر و طرح های متنوع و شاخص های دیگر به عنوان آجر نسوز نما به بازار عرضه می گردد

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امید خان محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120944583
آدرس کانال: ajor_zhivar@

مطلب پیشنهادی

فروش آجر نسوز به صورت عمده در بازار اصفهان

وجود مراکز فروش آجر نسوز به صورت عمده در بازار اصفهان موجب شده افراد زیای از سراسر کشور، احتیاجات خود را از طریق آنها تهیه نمایند؛ زیرا چنین مکان هایی هیچ محدود

Call Now Buttonتماس بگیرید