آجر
خانه / آجر نسوز / خرید و فروش آجر نسوز ال زیر قیمت بازار

خرید و فروش آجر نسوز ال زیر قیمت بازار

بهره گیری از آجر در هنگام ساخت بناهای مختلف، در سراسر جهان عمومیت دارد و به همین سبب است که هر روز شاهد پیشرفت های بسیار در زمینه تولید انواع آجر هستیم. بسیاری از شرکت ها و کارخانجات، همواره در پی تولید آجرهایی هستند که از مقاومت بالایی برخوردار بوده و بتواند در هر شرایطی استقامت ساختمان را حفظ کرده و آن را سالیان سال پا بر جا نگه دارد. آجز های نسوز از جمله محصولاتی هستند که کیفیت بالای آن ها هر سازنده ساختمان و معماری را ترغیب به استفاده از آن می نماید. در این میان خرید و فروش آجر نسوز ال که یکی از زیر مجموعه های آجر نسوز محسوب می شود، توسط شرکت های ارائه دهنده این محصول، با زیر قیمت بازار ارائه می گردد.

خرید و فروش آجر نسوز ال زیر قیمت بازار

لیست قیمت آجر نسوز ال در فروشگاه های تهران

لیست قیمت آجر نسوز ال در فروشگاه های تهراناگر شما نیز خریدار انواع آجر نسوز هستید و می خواهید در مورد قیمت آجر ال و سایر آجرها اطلاعات لازم را کسب کنید، می توانید به فروشگاه های معتبر تهران مراجعه نموده و با مشاهده لیست قیمت آجر، مواد اولیه ساخته شده با آن و نوع کاربردشان آشنا شده و سپس اقدام به خرید نمایید.
عمده ترین محصولاتی که در این فروشگاه ها به چشم می خورد آجر ال است که معمولاً برای استفاده از زوایه های ۹۰ درجه و گوشه ساختمان کاربرد دارد.
به غیر از این نوع آجر، محوصلات دیگری نیز در این فروشگاه ها به چشم می خوردند که نام برخی از آن ها را در این قسمت ذکر می کنیم:

  • آجر نسوز ورامین
  • آجر نسوز رستیک
  • آجر نما شاموتی

تولید و فروش آجر ال در رنگ و طرح های متنوع

تولید و فروش آجر ال در رنگ و طرح های متنوعسال هاست که بسیاری از کارخانجات معتبر کشورمان اقدام به تولید و فروش آجر ال در رنگ ها و طرح های متنوعی نموده اند و بسیاری از معماران با استفاده از این نوع آجر ساختمان های خود را بنا می کنند.
از بزرگ ترین ویژگی هایی که می توان برای آجر ال نام برد این است که نه تنها سطح اصلی مورد نظر، بلکه سطح کناری دیوار بناها را به خوبی پوشش می دهد و همین موضوع سبب شده است که بهترین انتخاب برای گوشه دیواره ها، آبچکان و کنار پنجره ها باشد.

خرید آجر نسوز ال در ابعاد و بسته بندی استاندارد

خرید آجر نسوز ال در ابعاد و بسته بندی استانداردخرید آجر نسوز ال در ابعاد و بسته بندی استاندارد، برای طراحان نمای داخلی و خارجی ساختمان از اهمیت بسزایی برخوردار است. چرا که در هنگام نماکاری می توان به راحتی گوشه های بنا با زاویه های ۹۰ درجه را  پوشش داد و موجب زیبایی هرچه بهتر ساختمان ها گردید.
آجر نما نسوز که این روزها در بازار مشاهده می کنیم، با استفاده از خاک نسوز چینی ساخته شده است و نه تنها با طرح ها و رنگ های متنوع خود، به زیبای نمای ساختمان کمک می کند، بلکه موجب دوام و استقامت آن نیز می شود.
این نوع آجر همانگونه که از نام آن پیداست، در برابر آتش و حرارت از مقاومت بالایی برخوردار است و در هنگام حوادث احتمالی موجب می شود که ساختمان آسیب نبیند و یا دچار کمترین میزان آسیب گردد.

طرح های مختلف انواع آجر سنتی در بازار

طرح های مختلف انواع آجر سنتی در بازارشما عزیزان می توانید با مراجعه به بازارهای معتبری که اقدام به ارائه انواع مصالح ساختمانی نموده اند، با طرح های مختلف انواع آجر سنتی در بازار آشنا شده و سپس بر مبنای سلیقه خود یک نمونه از آن ها را خریداری کرده و توسط آن به ساختمان های خود زیبایی و جذابیت بیشتری ببخشید.
آجر های سنتی به جز زیبایی خاصی که به ساختمان هدیه می دهند، دارای مقامت بالایی نیز در برابر فشار، رطوبت و حرارت هستند و به کار بردن آن ها در ساختمان سازی و نماکاری، موجب می شود که بنای شما سالیان سال مقاوم و پرقدرت باقی مانده و دچار فرسایش و آسیب نگردد.
ضمن این که این آجرها ما را به یاد زمان های پیشینیان می اندازد و سنت های دیرینه آن ها را در هنگام ساختمان سازی دوباره زنده می گرداند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امید خان محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120944583
آدرس کانال: ajor_zhivar@

مطلب پیشنهادی

کاربرد های آجرنسوز درساخت وساز و صنعت بیشمار می باشد. تمامی آجرهای نسوزنما، کف، باربیکیو، شومینه، فر و تنور بنا بر نوع طراحی قابل استفاده می باشند. همچنین برای ساخت کوره وپاتیل آجرهای هلالی قوس دارد، کنیک و قطوردر ابعاد بزرگ مورد استفاده قرارمی گیرد. رنگ بندی های آجرنسوز آجرهای نسوزدرابعادمختلف کاربردی ودررنگ های سمیرم(ترکیبی) وشاموتی تولید می گردد. تنوع دررنگ و ابعاد، طرح های انحصاری، کیفیت وقیمت هایی خوب برخوردارند. ارزان ترین وبهترین آجرنسوزدربازارهای داخلی آجرنسوزنمایکی ازارزان ترین وبهترین آجرنسوزدربازارهای داخلی است. کیفیت وبرندسازی بالای آن باعث شده تایکی ازپرفروش ترین محصولات آجرنسوزبحساب بی آیدوفروشی باورنکردنی وجذاب به همراه داشته باشد. هرمدل ازنمونه های آجرنسوز، جذابیت های منحصر به فرد خود را به دنبال دارد. این آجرها به دلیل مقاومت واستحکامی که دارا می باشد، بیشتردرکوره ها و عایق کاری های صنعتی کاربرد دارند، فروش این محصول باکیفیت زمینه ای را برای جذب مشتری بیشترفراهم کرده. بهترین برندهای آجرنسوزنمادربازارهای خارجی امروزه برندهای مختلفی جزبهترین برندهای آجرنسوزنمادربازارهای خارجی هستند، وتلاش می کنندتا این فاصله راکم وخودرا به بهترین جایگاه برسانند. ما تلاش می کنیم تا با بهترین کیفیت آجرهای نسوزخود را روانه بازارکنیم. کاربردهای آجرنسوزدرمکان های مختلف، نشانگر تولید وکیفیت منحصر به فرد این محصول می باشد، که باعث استقبال و تقاضای بیشتر مشتریان شده است. آجرهای نسوز درواقع نوعی چینی (پرسلان) هستند که از خاکهای نسوز تهیه می شود .چینی نوعی سرامیک مرغوب است که دارای ساختاری ظریفتر و متراکمتر از سفال هستند. دمای پخت این نوع آجرها حدود1300درجه سانتیگراد می باشد. آجرهای نسوز انواع مختلفی دارد از آجرهای نسوز به دلیل مقاومت حرارتی بالا در پوشش درونی کوره های صنعتی استفاده می شود و به دلیل کیفیت برتر و طرح های متنوع و شاخص های دیگر به عنوان آجر نسوز نما به بازار عرضه می گردد

صادرات و کاربردهای آجرنسوز در ساختمان و صنایع

صادرات و کاربردهای آجرنسوز در ساختمان و صنایع در راستای هم هستند. . تمامی آجرهای …

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید